KEMAH SULTAN MELİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİNİ ZİYARET ETTİK! (01.11.2012)KEMAH SULTAN MELİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİNİ ZİYARET ETTİK! (01.11.2012)

Okunma Sayısı:742KEMAH SULTAN MELİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİNİ ZİYARET ETTİK! (01.11.2012)

   Bazı öğrencileri akrabamız, köylümüz olan ve çoğuyla da hemşehri olduğumuz Erzincan'ımızın Kemah ilçesinde eğitim veren  "KEMAH SULTAN MELİK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ" öğretmen ve öğrencilerini ziyaret ettik. Öğretmenlerinin ve öğrencilerinin çok sıcak bir aile ortamı içinde olduğunu gördüğümüz lisede öğretmenlerimiz tarafından çok hoş karşılandık. Ayrıca lisenin edebiyat öğretmeni ve aynı zamanda benim üniversiteden sınıf arkadaşım (dostum) olan Burhan KUŞCU Hoca'mız kendi sınıflarında bizi misafir etti. 
    Bazı öğrencilerine daha önce şiirlerimizden bahsetmiş olmasından hareketle bazı şiirlerimizi öğrencilerle paylaştık ve şiirlerimiz üzerinden öğrencilerle "KAFİYE (UYAK) ve ŞİİR TÜRLERİ konusunda ders yaptık. Daha sonra şiirle, Kemah'la ilgili bazı konularda sohbet havasında geçen dersimizin sona  ermesiyle "KEMAH'IMIZIN VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİ" sevgili öğrencilerimizle tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşıp ayrıldık.
     Başta bu imkânı bana veren Değerli Dostum Burhan KUŞCU'ya, lisemizin tüm idareci ve öğretmenlerine ve hayatımda her zaman ayrı bir yeri olacak unutulmaz dakikalar geçirdiğimiz sevgili öğrencilerimize teşekkür eder, derslerde ve hayatta başarılar dilerim.

Fatih KANDEMİR
Ziyaretçi Defterimize yaptığınız yorumlar için teşekkür eder, yorumlarınızın devamını dileriz...
Kemah Sultan Melik Çok Programlı Lisesi (01.11.2012)
Kemah Sultan Melik Çok Programlı Lisesi (01.11.2012)

Eklenme Tarihi: 06-09-2015

EDEBİDERYA.COM

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  

Son Eklenen Videomuz

6.Ders (Altyazılı): Hikâyede Anlatıcı, Bakış Açısı, Tema, Konu, Karşılaşma ve ÇatışmaSitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak isterseniz e-mail adresinizi yazıp e-bültenimize üye olabilirsiniz.

      EDEBİDERYA ANA MENÜ

      DERSLERİM || SINIFLARIM

      FATİH HOCA || EĞİTİM

      YARIŞMA || ÖDÜL

      TEŞEKKÜR || TEBRİK

      ÖĞRENCİLERİMİN YAZILARI

      KÖŞE YAZARLIĞI

      İLTİFATLAR VE HATIRALAR

         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 196
Bugün Tekil 125
Toplam Tekil 145905

ziyaretçi Defteri